fbpx

Kniha ti už letí na mail ale ešte počkaj!
Niečo pre teba mám, vypočuj ma...

 Pretože táto ponuka skončí už za... 

Ponuka už vypršala

Ponuka už vypršala

Chceš tou najkratšou cestou dosiahnuť optimálnu váhu a percento tuku v tele?

Vieš čo je najdôležitejšie pri chudnutí? Mať odpovede na všetky kľúčové otázky, ako napríklad:

  • na čo si dať pri chudnutí pozor
  • ako rozoznať zavodnenie
  • koľko bielkovín máš jesť
  • ako si uľahčiť diétu
  • ako si odhadnúť kalórie

...a mnoho ďalšieho.

Jednoducho, odpovede na všetky základné otázky, ktoré ak nemáš, tak je vysoké riziko, že v diéte zlyháš.

Len jeden príklad z mnohých: začneš chudnúť, reálne máš všetko správne, ale váha stojí na mieste alebo dokonca stúpa. Prichádza hneď frustrácia, skúšanie nových diét.

A pritom stačilo zaradiť krátky refeed a voda by odišla...

Alebo merať si pravidelne pás a neorientovať sa len na základne váhy...

To sú všetko "drobnosti". Ale mimoriadne dôležité drobnosti.

Drobnosti, ktoré ťa kniha "AKO JESŤ A CHUDNÚŤ" veľmi rýchlo naučí.

Čím viac informácií máš, tým menej prekvapení v diéte príde. A to je veľmi dôležité, lebo tým zvyšuješ šancu na úspech.

€7.90 €19.90

(Elektronická kniha, PDF + EPUB formát, stiahneš a hneď čítaš!)


Tu je pár slov od tých, čo si ju kúpili prečítali pred tebou...

Rated 2 out of 5
22.09.2022

Je mi to veľmi ľúto, ale 9€ (a to bola akcia) som mohol investovať aj lepšie. Myslel som si, že bude písaná trochu profesionálnejším štýlom a hlavne nebude zbytočne rozťahaná na 200 strán. Nakoľko som si ju chcel aj vytlačiť (keď som už za ňu toľko zaplatil) tak som premazal väčšinu zbytočných radkov a zalomení, ktoré nemali žiaden význam a „kniha“ sa mi razom zmenšila z 200 na 50 normostrán. Čo sa týka obsahu, o recepty som veľmi záujem nemal (preto som ani nesiahol po knihe receptov) a tie zaberajú tiež pekných pár strán. Nuž a ostatné, musím povedať, že keďže som čítal aj tú „zadarmo“ publikáciu tak tam toho veľa nebolo. Ono počítanie kalórií je známa vec čo sa týka chudnutia, nie je to nič svetoborné. Čo sa mi však páčilo a čo som sa z publikácií dozvedel je, koľko kalórií má 1kg tuku, alebo aká je korelácia medzi váhou a obvodom pása. Niekde (inde) som čítal, že ideálny obvod pása je približne polovica výšky. Tiež sa mi páčilo porovnanie tukových a svalových kalórií a odporúčanie, ako pri chudnutí zabrániť strate svalovej hmoty. To je ale asi všetko, čím ma tieto dve (dokopy vyše 200 stranové) publikácie obohatili. Takže ak by som to mal zhrnúť úplne tak, tá 28 stranová „free“ kniha bola lepšia než táto platená 200 stranová. Osobne by som za ňu určite 9€ už nedal. Maximálne tak 4€. Aj to len preto, že rád podporím tú „free“ 28 stranovú publikáciu ale túto 200 stranovú nie.

Čo sa týka autora určite netreba podliehať Dunning-Cruger efektu. Totiž platí, že čím menej sa v nejakej oblasti človek orientuje, tým má väčší pocit, že je na danú oblasť expert a naopak, čím sa sa v niečom vyznáme lepšie, tým máme pocit, že tomu rozumieme menej. Ja sa napríklad už 20 rokov venujem jedinej oblasti a tou je elektrotechnika a čím viac ju študujem, čím hlbšie sa do jej tajov ponáram, tým mám viac pocit, že toho viem strašne málo. Napriek tomu za mnou iní chodia pre rady, lebo majú pocit, že sa v tejto oblasti vyznám najlepšie (hoci ja si to o sebe naozaj nemyslím) väčšinou im ale dokážem poradiť. Napadlo mi to aj pri jednom Tvojom videu, kde tvrdíš, že si najväčší expert v strednej Európe ale aj napr. pri tom, že ak niekto (kto sa danej oblasti venuje vyše 20 rokov), tvrdí, že jesť pravidelne v malých dávkach je správne, odsudzuješ ho, že to nemá žiaden zmysel. Možno z hľadiska chudnutia to naozaj nemá zmysel, lenže ľudský organizmus je veľmi komplikovaný a jedinečný systém a preto nie je vždy správne pozerať sa na to len z jedného uhla pohľadu. Ja teda určite nie som najväčší expert na stravovanie v strednej Európe a netuším ani to, koľko výskumov bolo len na túto otázku realizovaných ani koľko parametrov sa pri týchto výskumoch sledovalo ani na koľkých respondentoch sa to realizovalo ale sám viem, že ak by som plnú dávku napr. 2000kcal zjedol naraz večer tak by som mal taký ťažký žalúdok, že by som do rána nezaspal, musel by som sa dopovať liekmi na trávenie a poznám ľudí, ktorí sa týmto spôsobom stravovania dopracovali až k žlčovým kameňom. Takže zdravé chudnutie, by celkom určite nemalo byť zamerané len na stratu hmotnosti, ale aj na celkové zdravie človeka 😉 Želám všetko dobré.

Avatar for fofo
fofo
Rated 0 out of 5
18.09.2022
Avatar for Anonymous
Anonymous
Rated 0 out of 5
18.09.2022

Ahoj Michal. Kniha sa mi naozaj veľmi veľmi nepáčila. Je neprofesionalna, náročky rozťahaná na veľa strán , nič prospešné som sa nedozvedela , naopak , niektoré z informácii sú úplné bludy. Ešte je potrebné veľa sa učiť . Zle investovaných 9,- € .

Skús si pozrieť napr.knihu Miro Veselý -Ako som schudol 35 kíl.

Tvoja kniha môže ľuďom uškodiť.

Avatar for Dagmar
Dagmar
Rated 5 out of 5
16.09.2022

Vytrhla ma zo všetkých zavádzajúcich pochybnosti a dezinformácií a jasne stanovila fakty, ktorých je vlastne úplne jednoduché sa držať.🙂

Pomohla mi to upratať lebo niekedy čím viac toho človek vie tým menej sa z toho dokáže vysomáriť

Avatar for Lucia
Lucia
Rated 5 out of 5
11.09.2022

Ahoj, tvoju knihu som čítal už druhý krát kedže som v tomto nový. Zo začiatku to bolo pre mňa bludisko čísiel a informácii ale po stiahnutí aplikácie na sledovanie kalórií mi je to jasnejšie a snažím sa dodržiavať moje denné limity. Zatial som v tomto všetkom začiatočník ale pevne verím že sa mi podarí schudnúť. Recepty vyzerajú jednoducho a chutne, čiže pôjdem skúsit aj to.

Ďakujem

Avatar for Denis
Denis
Rated 1 out of 5
09.09.2022

Dobrý deň , knižku som uhradila , ale zatiaľ sa mi ju nedarí otvoriť.

Môžem poprosiť o opätovné odoslanie na uvedený email ?

Ďakujem. Pekný deň.

Avatar for Eva
Eva
Rated 5 out of 5
08.09.2022

Kniha mi pomohla ujasniť si v hlave čo je pre moje telo dôležité a momentalne sa postupne snažím zaviesť všetky užitočné informácie aj do praxe..

Avatar for Andrea
Andrea
Rated 5 out of 5
03.09.2022

Velmi sa mi pacia Miškove videa,je vidiet,ze ozaj toho vela vie.Rozhodla som sa zakupit jeho knihu a fakt som ju precitala asi jednym dychom.Mozem povedat,ze je zrozumitelne napisana,jednoducho a strucne ,aby ju pochopil kazdy.Mal by ju mat kazdy ,co chce pre seba nieco robit,je zalozena ozaj na faktoch.

Avatar for Lenushka
Lenushka
Rated 5 out of 5
03.09.2022

Tak ako to vyzerá na prvý pohľad zložito, tak je to jednoduché a je to dobre vysvetlené.

Avatar for Michal
Michal
Rated 5 out of 5
03.09.2022

Sú tam zaujímavé poznatky o stravovaní.

Avatar for Ľudmila Gallová
Ľudmila Gallová
Rated 5 out of 5
02.09.2022

Ma to svoju logiku a je to prehladne spracované

Avatar for Fero
Fero
Rated 5 out of 5
31.08.2022

Kniha je zrozumiteľná, prehľadná, zaujímavá a dobre sa číta.

Avatar for Erika Nogová
Erika Nogová
Rated 5 out of 5
28.08.2022

Nič lepšie si nemôžeš stiahnúť.

Avatar for Patrik Chriašteľ
Patrik Chriašteľ
Rated 5 out of 5
28.08.2022

Úžasná kniha, fakty, ktoré sú tak logické, že je až smiešne, že stále dokážu zarábať na ľuďoch s rôznymi „zázračnými“ produktmi na chudnutie… Táto kniha by mala byť bibliou v každej domácnosti

Avatar for Majkaaa
Majkaaa
Rated 5 out of 5
27.08.2022

Super kniha,která naučí lidi,že jídlo není žádná věda,jen je třeba vědět základ.

Avatar for Lenka
Lenka
Rated 5 out of 5
27.08.2022

Ešte aom nestihla prečítať celú knihu, ale sú tam zaujímavé veci do praxe, ktoré využijem.

Avatar for Katka
Katka
Rated 5 out of 5
25.08.2022

Super poučná kniha založená na faktoch o ktorých som nemal ani tušenie už kontrolujem kalórie a tak sa stravujem ďakujem. 🏅🏆

Avatar for Laco Gajdoš
Laco Gajdoš
Rated 5 out of 5
25.08.2022

Veľmi dobra kniha .

Avatar for Janka
Janka
Rated 5 out of 5
24.08.2022

Knihu mám k dispozícii veľmi krátky čas, avy som mohol korektne hodnotiť. Knihu som si preštudoval a na základe toho mô] em pivedať, že je zostavená veľmi dobre. Mám vyskúšané 4 recelty a som veľmi spokojný.

Avatar for Lubor Žák
Lubor Žák
Rated 5 out of 5
24.08.2022

Za knihu veľmi pekne ďakujem. Je dobre napísaná. Ešte som ju celú nestihla prečítať, ale prezrela som si obsah a je fakt super. Niektoré veci sa mi potvrdili, ale je v nej aj veľa pre mňa nových informácii.

Odporučila by som ju každému.

Avatar for Bea
Bea
Rated 5 out of 5
16.08.2022

Kniha mi pomohla utvrdiť sa v tom, že kráčam správnou cestou, keďže už vyše roka používam aplikáciu kalorické tabuľky. Kniha je napísaná zrozumiteľne, odporúčam všetkým, ktorí chcú schudnúť.

Avatar for Janka
Janka
Rated 5 out of 5
10.08.2022

Pochopila som, že bielkoviny sú veľmi dôležité ako aj kalorický deficit, toto je správna cesta v zdravom chudnutí.

Avatar for Lenka
Lenka
Rated 5 out of 5
10.08.2022

Ahoj Michal, kniha je skvela, písaná veľmi zrozumiteľne. V podstate som si potvrdila veci, ktoré mi zafungovali minuly rok. Podarilo sa mi dať dolu 15 kg hlavne vďaka apke kalorické tabuľky. Mala som pod kontrolou kalórie, príjem a vydaj. Veľmi oceňujem v knihe vysvetlenie a počítanie ako funguje bazálny metabolizmus a ako k tomu všetkému pomáha silový tréning, ten je mojim koníčkom už cca 20 rokov. Drz sa, veľmi Ti fandím.

Avatar for Martina
Martina
Rated 5 out of 5
09.08.2022

Uzitocna kniha,odporucam precitat

Avatar for Lubica
Lubica
Rated 5 out of 5
29.07.2022

Ešte som nestihla celu knižku prečítať, ale páči sa mi ako je napísaná veľmi zrozumiteľne a motivačne 😉 tak sa teším na dobré výsledky s ňou 😉

Avatar for Kaja
Kaja
Rated 4 out of 5
22.07.2022

Ešte som naozaj len na začiatku knihy, ale verím že mi pomôže. Určite môžem len odporučiť. 😀

Avatar for Pavol
Pavol
Rated 5 out of 5
22.07.2022

pomohlo mi po asi cca 100 rokoch zistit, ze voda v tele moze za vsetko a snad sa konecne uz nevzdam kvoli frustracii z vahy a vdaka bullsitom vsade navokol 😀 …. ide to pomaly ale nevadi to dam uz po asi cca 50ty krat.

Avatar for Zuzana
Zuzana
Rated 4 out of 5
21.07.2022

Inšpiratívna kniha

Avatar for Eva
Eva
Rated 5 out of 5
14.07.2022

Konečne som sa dozvedela informácie, ktoré som potrebovala a ktoré všetci zatajujú. Odporúčam každému kto chce zmenu vo svojom živote. Zatiaľ som len na začiatku svojej cesty, ale bez informácií z knihy by bola moja cesta oveľa ťažšia.

Avatar for Lucia
Lucia
Rated 5 out of 5
11.07.2022

videa a kniha super. za rok som schudla 20kg a dostala sa na normalnu vahu,vdaka comu ma prestal boliet bedrovy klb. dakujem 🙂

Avatar for Jana
Jana
Rated 5 out of 5
27.06.2022

V knihe bolo hrozne vela skvelých informácií. Určite odporúčam všetkým, čo chcú zmeniť životný štýl

Avatar for Štefan Varga
Štefan Varga
Rated 5 out of 5
15.06.2022

Som len na začiatku, pozorne čítam a riadim sa podľa knihy. Varím podľa kuchárky, skúšam nové recepty. Zatiaľ som spokojná

Avatar for Mária
Mária
Rated 5 out of 5
01.06.2022

Super 🙂

Avatar for Katarina
Katarina
Rated 5 out of 5
21.05.2022

Zatiaľ iba čítam ale otvára oči čo a prečo jesť a nejesť aby sa človek cítil lepšie a schudol.

Avatar for Zuzana
Zuzana
Rated 5 out of 5
15.05.2022

zaujímavé informácie, iný pohľad na „vec“ :-), odporúčam každému, kto chce vedieť viac alebo sa v niečom utvrdiť. Ďakujem

Avatar for Katarína
Katarína
Rated 5 out of 5
31.05.2021

Veľmi jednoducho napísané, pochopí aj laik:) Ďakujem

Avatar for Katka
Katka
Rated 5 out of 5
24.05.2021

Doporučujem každému kto chce začať radikálnu zmenu…kalorické tabuľky sú v mojom živote 120 dní, dala som dole 15 kg ,silový tréning 3x týždenne,medzitým kardio , cítim sa super,doporučujem aj mojim pacientom a priateľom,už som ich zopár nalomila… Michal,tvoje videá nemajú chybu,len tak ďalej!!!! Ďakujem

Avatar for Aďa
Aďa
Rated 5 out of 5
22.05.2021

Treba si prečítať a pochopíte všetko čo potrebujete vedieť. Konečne niečo čo má aj zmysel, hlavu a pätu. Ďakujem Michal

Avatar for Gabriela
Gabriela
Rated 5 out of 5
21.05.2021

Táto kniha mi objasnila všetko čo som nevedela alebo si myslela ze viem. Výživový poradca mi dal 10%info a platila som 100eu ale to know how mi dala táto kniha za necelých 8eu som sa naučila ako na to ďakujem krásne a prajem veľa úspechov

Avatar for Martina Bezakova
Martina Bezakova
Rated 5 out of 5
19.05.2021

Zatiaľ som ju ešte nečítala, ale keď sa k nej dostanem, určite recenziu napíšem.

Avatar for Ivana
Ivana
Rated 5 out of 5
14.05.2021

Knihu som dočítala len pred pár dňami, páči sa mi, dávajú mi zmysel informácie, som rada že som ju kúpila. Začala som sledovať svoj kalorický deficit, stiahla som si appku a vypĺňam asi 3 dni. Výsledky sa ešte nedajú posúdiť, je to krátko. Verím že sa dostavia.

Avatar for Danka
Danka
Rated 5 out of 5
12.05.2021

Knihu mam rozčítanú a som s ňou spokojná.

Avatar for Lucia
Lucia
Rated 4 out of 5
09.05.2021

Kniha je super. Prečítal som vlastne obe a veľmi pomohli. Prvé úspechy už mám za sebou a naozaj to funguje. Vďaka

Avatar for Peter
Peter
Rated 5 out of 5
05.05.2021

Knihu som zhltla na jeden šup, velmi dobre a lahko sa cita. Je zrozumitelna pre kazdeho a dufam ze mi pomoze znova sa nakopnut v dosahovani svojho cielu.

Avatar for Monika
Monika
Rated 5 out of 5
04.05.2021

Ahoj. Aj keď som knihu ešte nedočítal,jej zakúpenie bolo iba otázkou času. Sledujem Tvoje videá a som vo facebookovej skupine už dlho. Cvičím 17 rokov a ešte nikdy som nebol spokojný s výsledkom. Behám 10 rokov a počítaniu kalórii som sa dlhodobo vyhýbal. Myslel som,že stačí intenzívny šport. Nestačí. 22 dni si počítam kalórie a myslím,že až teraz to môže nabrať správny smer. Kniha mi pomáha dostať sa do tajov stravovania. Som Tvoj veľký fanúšik,aj keď sa nezapájal do debát,všetko sledujem. Keď sa dostanem aspoň sčasti tam kde chcem,postnem nejaké foto. Ďakujem za odbornú pomoc. 💪🙂👍

Avatar for stanley
stanley
Rated 5 out of 5
02.05.2021

Kniha mi veľmi pomohla. Konečne chápem čo je kalorický deficit a ako správne počítať.

Avatar for Silvia
Silvia
Rated 4 out of 5
02.05.2021

Kniha je super. Jednoducho opisana. V pocitani kalorii a makier nie som novacik, len som bola prekvapena kolko mi link v nej vypocital calorii na chudnutie. Vsade to bolo aj o 400-500 viac tak som podsekla na 1200 a uvidime ci sa to konecne niekam po rokoch trapenia pohne. Ja nejako nezapadam nikde – nie som vzorka

Avatar for Lucija
Lucija
Rated 5 out of 5
02.05.2021

Veľké ďakujem. Ďakujem, že Michal Hafo „vstúpil“ do môjho života a naučil ma, že schudnúť je jednoduché. Škoda len, že som na neho nenarazila skôr, už dávno som mohla mať váhu pod kontrolou…

Avatar for Zuzana
Zuzana
Rated 5 out of 5
27.04.2021

Kniha je perfektná. Jednoducho, výstižne napísaná. Konečne pochopené kalórie, deficit atď. Ďakujem Michal. 😊

Avatar for Andrejka
Andrejka
Rated 5 out of 5
17.04.2021

Naozaj to funguje po počiatočnom strachu z pocitania kalorii sa to pretavilo do úspechu

Avatar for Marian
Marian
Rated 5 out of 5
13.04.2021

Super kniha ktorú som prečital na jeden krát, jednoduchá výstižná, kto chce pochopiť tak ju pochopí a pomôže mu dosiahnuť svoje ciele v chudnutí.

Avatar for Roman
Roman
Rated 5 out of 5
27.02.2021

Je to super kniha konečne som logicky pochopila o čom sú kalórie …nikdy som si ich nepočítala lebo som tomu vôbec nerozumela …vždy pri chudnutí som riešila len to že nemôžem prílohu , nemôžem múku,nemôžem pečivo …lebo som kalóriami nerozumela …ani kalorické mu deficitu , až vďaka michalovi a jeho knihe som pochopila čo je to schudnúť a aj udržať si to 🙂 …po druhom pôrode som cca za pol rok schudla zo 70 na 62 a pokračujem ďalej , samozrejme aj vďaka cvičeniu ale hlavne kvôli tomu že vďaka knihe som pochopila čo sú to kalórie a že môžem jesť hocičo kedykoľvek ak sa zmestim do príjmu …som šťastná že som náhodou natrafila na tvoje video a je super čo robíš a hovoríš ako sa veci naozaj majú …

Avatar for Ivana
Ivana
Rated 5 out of 5
24.02.2021

Táto kniha je presne to čo by som dal povinne čítať v školách ako povinné čítanie aby ľudia pochopili princíp naberanie a chudnutia a aby prestali hľadať špeciálne lieky, suplementy a nezmyselné skratky, ktoré neexistujú a vážili si svoje telo a čas ktorý venujú strave, pretože je to ľahké a časom sa to stane proste bežnou rutinou, ktorá pre človeka nebude prekážkou ale samozrejmosťou. TOP KNIHA, hodnotenie 10/10

Avatar for František Ľubek
František Ľubek
Rated 4 out of 5
06.11.2020

Kniha jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom objasňuje mnohé veci ktorým som

nikdy neprikladal veľký význam, hlavne počítanie kalórií. Teraz to už len

poctivo aplikovať a som zvedavý na výsledky. Nech sa ti darí v tom čo robíš.

Avatar for Andrej
Andrej
Rated 5 out of 5
03.11.2020

Pre mňa výborne čítanie. Kniha ako žiadna iná pre jednu skutočnosť a to, že je napísaná človekom, ktorý to nepíše ako vystavovanie sa ,,pozrite čo všetko viem a aký som múdry chlapec“ ale ako niekto, kto chce reálne pomôcť a poskytnúť podložené reálne poznatky k výžive a chudnutiu. Ďakujem Michal.

Avatar for Lukáš ,,Falco"
Lukáš ,,Falco"
Rated 5 out of 5
02.11.2020

Knihu som este celu nedocitala, ale mozem povedat, ze je dobra. Je pisana jasne a zrozumitelne. Ja si pocitam makronutrienty a u niektorych potravin sledujem aj kj. Citam aj vase e_maily a sledujem vas aj na youtube. Vyvracate vyborne mity v cviceni i strave,

Avatar for Jana Slamkova
Jana Slamkova
Rated 4 out of 5
25.10.2020

Knihu akurát dočítavam a začal som prvý týždeň podľa toho ako tam bolo vysvetlené. Kniha má hlavu a pätu narozdiel od iných kníh tohoto typu. Je napísaná tak aby ju pochopil aj totálny laik čo mne osobne vyhovuje. Odporúčam. Zatiaľ štyri hviezdy keďže som ešte nedočítal a nedokážem povedať či mi pomôže.

Avatar for Mišo
Mišo
Rated 5 out of 5
07.10.2020

Úžasná kniha a určite odporúčam. Mne maximálne zmenila postoj k jedlu. Čítavam ju každé ráno – už tretí krát 😂😂😂-kým behám na páse. Takže cvičenie rýchle prejde😜 a ešte sa aj stále niečo dozviem a posúvam sa vpred.👍👍👍

Avatar for Zuzka zuzu
Zuzka zuzu
Rated 5 out of 5
06.10.2020

Je to skvelá kniha, v ktorej som sa mnoho nového, ale hlavne užitočného dozvedela.

Avatar for Natália
Natália
Rated 5 out of 5
27.09.2020

Michal tvoja kniha mi zatiaľ ešte len mení život .. som šťastná že som sa k nej dostala stále sa učím .. ale za mesiac a pol mám z pása dole 6 cm a nekončím. Teším sa už na moju premenu a každým dnom sa učím niečo nové. Ďakujem 🙂 každému určite odporúčam

Avatar for Lea
Lea
Rated 5 out of 5
24.09.2020

Super odporucam precitat

Avatar for Martin
Martin
Rated 5 out of 5
11.09.2020

Knihu som prečítala na jeden šup..

Za svoj život som naštudovala a vyskúšala už asi všetky diéty alebo formy stravovania (hladovania) a tak mám patričný rozhlad..

Veľa vecí v knihe neboli pre mňa nové informácie ale jednoznačne mi to v hlave konečne upratala! Raz a navždy! A zrazu je z dlhoročného zakopávania krásny jednoduchý systém.. Ďakujem!!!

Riadim sa vychytanými radami a tipmi od Michala síce len týždeň, ale tak v pohode som už dávno nebola 🙂 Cítim sa super, žiadne hladovanie, žiadne pochybnosti, radosť z pohybu a dokonca aj z čokolády 😁

Táto kniha isto zmení môj život, už sa na tom pracuje

Avatar for Zuzana
Zuzana
Rated 5 out of 5
10.09.2020

Moc děkuji za knihu Pán Jedla. Jídelníček si hlídám a skládám už asi třetím rokem, jen jsem potřebovala dopolnit některé info. Odpovědi jsem dostala a některé věci změnila. Díky tomu mám svoji váhu, na kterou se mi podařilo dostat, stále pod kontrolou. Hlídám si příjem i výdej. Moc děkuji

Avatar for Šárka Kučera Soldánová
Šárka Kučera Soldánová
Rated 5 out of 5
08.08.2020

Ahoj.

Knihu jsem precetla najednou bez prestavky. Dobre napsane. Souvislosti davaji ted vetsi smysl.

Uz jsem si stahla aplikaci a jeste musim koupit vahu.

Urcite si knihu prectu jeste jednou a vypisu si nejake hlavni myslenky.

Za tu cenu to je super.

Diky moc

Avatar for Jana Lipinová
Jana Lipinová
Rated 5 out of 5
03.08.2020

Knihu + videá na YouTube hodnotím veľmi pozitívne hlavne preto, že som si ju preverila sama na sebe. Pomohla mi schudnúť a pozerať sa na jedlo a potraviny iným spôsobom. Ďakujem

Avatar for Jana
Jana
Rated 5 out of 5
03.08.2020

fajn kniha napsana srozumitelne pro prosty lid bez zbytecnych kecu okolo. pomohla mi vic jak hafo vyzivovych poradcu dohromady s jejich tabulkama a jidelnickama. diky Michalovi a tyto knizce jsem si udelal jidelnicek sam a nemam problem plnit svy cile co se tyce hubnuti a nabirani hmotnosti. takze za me SUPER!!

Avatar for Mr. F
Mr. F
Rated 5 out of 5
21.07.2020

Každému, kto chce schudnúť raz a navždy túto knihu odporúčam ihneď precitat!!! Táto kniha a celkovo aj Michalove videa mi pomohli schudnúť po 2 tehotenstvach a dokonca som na nižšej váhe ako pred nimi 🥰 ďakujeeeeem

Avatar for Bibiána
Bibiána
Rated 5 out of 5
19.07.2020

Kniha a hlavne aj videa na YouTube ma „namotivovali“ počítať kalórie (- 15 kg za 18 mes)

Najväčším pozitívom je podľa mna práca s tvrdými dátami, studiami a faktami.

Avatar for Martin
Martin
Rated 5 out of 5
19.07.2020

Vzhledem k tomu, že se již víc jak 3 roky stravuji LC a moje váha nebyla vysoká (potřebovala jsem jen vytvarovat postavu) sbírám a hltám vše kolem tohoto jídla, kalorických tabulek, cvičení, abych se ujistila, že to dělám správně a doplňuji si informace. A ano, tato kniha pro mě byla velmi pozitivní, protože některé věci jsem dělala jinak a nevěděla jsem že jsou i jiné možnosti. Děkuji, že se tomu tak úžasně věnuješ

Avatar for Šárka
Šárka
Rated 5 out of 5
19.07.2020

Jednoducho na rovinu… žiadne o***by marketingové … Odporúčam.

Avatar for Filip BIelik
Filip BIelik
Rated 5 out of 5
18.07.2020

Kniha je skvelá, všetko podané jednoducho, na rovinu, bez zbytočných omáčiek.

Avatar for Veronika
Veronika
Rated 4 out of 5
18.07.2020

Kniha velmi pěkně, podrobně a srozumitelně napsaná. Možná bych doplnil nějaký vzorový jídelníček pro lidi co chtějí přibrat, ikdyž chápu, že většina lidí hubne. A taky bych kladl větší dúraz na kvalitu potravin a kombinaci jídel.

Avatar for Jakub
Jakub
Rated 5 out of 5
18.07.2020

Od teraz ked pocuvam debaty o strave a cviceni, uz mi len v hlave automaticky naskakuje detektor bullshitov 🙂 V skratke kniha, ktora ti otvori oci.

Avatar for Pato
Pato
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Ako by som to povedal….

ĎAKUJEM, doslova mi zmenila život.

Avatar for Michal
Michal
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Dobrý deň.Kniha Pán Jedla mi pomohla.Spravil som si poriadok v jedle a kalóriách.

Táto kniha je napísaná veľmi prehľadne a praktické rady v nej mi pomohli pochopiť princíp rátania kalórii.

Dakujem.

Avatar for Stanislav Irsák
Stanislav Irsák
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Zdravim,kniha je zrozumiteľná,logická a mne osobne pomohla pochopit ako funguje chudnutie,príjem a výdaj energie.Nie je to o závratnej rýchlosti straty hmotnosti,ale pochopiť a nastaviť „normálne stravovacie návyky“ ,čo áno a čo už nie,kedy a prečo.Teraz už viem prečo váha stojí,stúpa a že progres mám iba vo svojich rukách.Pre mňa palec hore,aspoň som zistila že váha nejde dole lebo robím chyby a nie preto že to mám v génoch😁

Avatar for Janka
Janka
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Kniha strucne popisuje danou problematiku

Avatar for Michal
Michal
Rated 3 out of 5
16.07.2020

Kniha bola zrozumitelna aj pre laikov a ludí, ktorí fakt netušia ako naša ľudská továreň funguje. Celý proces prijímania, trávenia, vstrebávania potravy a celý ten kolotoč okolo energie je možno celožitotné učivo. Čo sa týka knihy, skúsila som si kalorický deficit 3 mesiace s presným vážením jedál, cm išli pekne dole, je to cesta , ale náročná a veľa ľudí je nespokojných s postavou a málo je tých trpezlivých a najväščí problém osobne vidím a množstve protichodných dezinformácií valiacich sa odvšadiaľ. Ja osobne chudnúť nechcem, ale s deficitom som dala 4kg dole z 52 na 48 len tak na overenie, či to funguje. Michal neprestávaj hľadať tie správne odpovede…

Avatar for Monika Vranková
Monika Vranková
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Ahoj Michale,

upřímně musím napsat, že zhubnout se mi podařilo, na základě tvých videí a rad jsem se dokopala chodit do fitka (3x týdně). Provozuji to tak již půl roku a už je to pro mně zvyk. V srpnu mi končí permice, takže prodloužení je jasná volba.

Jinak klobouk dolů nad tím, jaký jsi inteligentní chlapec a jakým způsobem dokážeš předávat informace. Ani nedokážu říci jakého jsem došla osvícení, když jsem tě začala sledovat.

Fakt díky moc.

Jana Z.

Avatar for Jana
Jana
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Kniha je napisana zrozumitelne aj pre zaciatocnika, obsahuje vela dobrych tipov a praktickych rad . Paci sa mi,ze to nie len taka teoreticka kniha.

Avatar for Mato
Mato
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Ak si ten,ktorý chce so sebou niečo robiť a nevieš, kde je sever táto kniha ťa nasmeruje. Strava je proste alfa ,ktorá určuje kam, ako a za aký čas sa dostaneš. Za seba keby som niektoré veci vedel od začiatku bol by som o pár krokov ďalej.

Avatar for andrej
andrej
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Kniha, ktorá smení život tým, ktorí veria v seba. Prečítajte ju a budete mať vo všetkom jasno.

Avatar for Irena
Irena
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Ak chceš zdravo schudnuť – odporučam. Všetko dôležité a podstane zhrnuté na jednom mieste.

Avatar for Zuzana
Zuzana
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Kniha mi určitě pomohla nasměrovat na správnou cestu. Stravuji se teď LC a kg jdou pomalu dolů. Takže velké DÍKY 😊

Avatar for Šárka
Šárka
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Kniha zrozumiteľne napísaná, odporúčam. Pomohla 🙂

Avatar for Radka
Radka
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Ak zacinas s chudnutim, tak tato kniha ako sa povie “po lopate” nauci ako schudnut. Ale hlavne ta nauci ako sa stravovat aj v buducnosti po schudnuti. Nie je nasim cielom schudnut za kratky cas 10 kg a potom za par tyzdnov pribrat 15 kg.

Takze Kniha je TOP a otvori oci. 👍🏻

Avatar for Gabika
Gabika
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Super

Avatar for Alexander
Alexander
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Jednoduche vysvetlenie,aj uplny zaciatocnik pochopi po precitani,ako to vlastne s telom pri chudnuti funguje.

Avatar for Ingrid
Ingrid
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Nič lepšie a pravdivejšie čo sa týka stravy ,som ešte nečitala.. Pracujem ako asistentka vyzivy už 27 rokov, tak viem o čom hovorím ,Michal Vám nebude ťahať medové motúzy popod nos, jednoducho a zrozumiteľne vysvetlí,ako to vsetko funguje. A funguje to na 100% , len musíš byt k sebe úprimný , lebo ak klameš -klameš iba samého seba.Velke dakujem Michal , top kniha👍

Avatar for Tatiana
Tatiana
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Odporúčam každému kto je ochotný prijať pravdu , bez zbytočných kecov a klamstiev … Kniha je napísaná zruzumiteľne , takže si myslím , že ju dokáže pochopiť aj úplne začiatočník . Poctivý produkt 🙂

Avatar for Ivar 🃏
Ivar 🃏
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Kniha je napísaná veľmi zrozumiteľne pre širšie publikum. Ponúka ucelený prehľad tématiky a vysvetľuje mnohé zbytočné mýty ohľadom stravy a stravovacích návykov. Vysvetľuje princípy chudnutia bez zložitých biochemických výrazov ale na základe faktov! Nájdete v nej mnoho cenných rád a tipov, ako začať chudnúť a túto stratu si aj udržať. Kto si ju prečíta a prípadne neskôr pozrie autorove videá, s chudnutím nebude mať žiaden problém. Mne sa podarilo vďaka knihe schudnúť a zmeniť kompozíciu postavy bezproblémovo, a čo je najdôležitejšie, udržateľne.

Avatar for Želka
Želka
Rated 4 out of 5
16.07.2020

Veľmi dobre napísané, hlavne zrozumiteľne. Pri dodržiavaní pravidiel sa mi podarilo zhodiť 7 kg za tri mesiace. Potom otvorili pivárne a bolo po pevnej vôli. A už sú kilá späť.

Avatar for Dodo
Dodo
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Ano, dakujem za zaujem, nieco som schudla ale pokracujem dalej, kniha bola dobra

Avatar for Katarina
Katarina
Rated 5 out of 5
16.07.2020

Kniha je jednodcuha a pravdiva ziadne vymyslanie iba fakty viac takych autorov Michal dakujem to co robis ma zmysel

Avatar for Martin
Martin
Rated 5 out of 5
15.07.2020

Knihu hodnotím veľmi pozitívne. Je zrozumitelná aj pre začiatočníkov. Začal som používať kalorické tabulky a digitálnu váhu. Velmi mi pomohla. Doporučil som ju aj bratovi. Chcel by som poďakovať Michalovi aj za jeho Youtube kanál, ktorý je plný informácií.

Pekný deň.

Avatar for Vlado
Vlado
Rated 5 out of 5
15.07.2020

Michal, velke dakujem. Mne kniha Pan Jedla doslova meni zivot. Konecne vdaka tvojim kniham nedrzim dietu, ale zmenila som pohlad na jedlo a stravovanie. Vsetky info podavas zrozumitelne a to mi vzdy chybalo. Prosim, pokracuj v tom co robis.

Avatar for Radka
Radka
Rated 5 out of 5
15.07.2020

Držala som vela diét ale čo mi reálne pomohlo schudnúť bolo rátanie kalórií a najlepšie to vystihuje presne táto kniha stručne povedané „po lopate“ žiadne zbytočne omáčky… Ak chces schudnúť a zmeniť život začni touto knihou♥️

Avatar for Ľubka
Ľubka
Rated 5 out of 5
15.07.2020

Zrozumiteľné , jednoznačne napísané

Avatar for Rado
Rado
Rated 5 out of 5
15.07.2020

Kniha mi pomohla ujasniť si veci čo sa stravovania týka a čoho sa držať a na čom záleží pri stravovaní, ako chudnúť a ako priberať. Super kniha, pokračuj v tejto osvete ďalej.

Avatar for Dušan
Dušan
Rated 5 out of 5
15.07.2020

Stručne, jasne a výstižne! Pravda, ktorú ti nikto doteraz nepovedal, lebo na tebe tým pádom nezarobí.

Avatar for Lukáš
Lukáš

€7.90 €19.90

(Elektronická kniha, PDF + EPUB formát, stiahneš a hneď čítaš!)

© 2021 Fitness Revolúcia.
Všetky práva vyhradené.

GRAB THE FORMULA

Enter your name and email to get instant access to the training

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close