Tento program je bomba. A to nepreháňam. Poviem ti, v čom je odlišný.

Presvedčil som už veľa žien, že kontrola stravy a silový tréning sú jediným receptom na skvelú ženskú postavuDnes v našej facebook skupine Fitness Revolúcie nehovoria o ničom inom, iba o tom, ako im správny silový tréning zmenil život.

Fakt: chceš pevný okrúhly zadok, pevné brucho a pekné nohy.

Bohužiaľ, dnešná móda fitness influenceriek ťa donútila veriť, že to, čo vidíš na Instagrame je to, čo ti pomôže k podobnej postave. Nič nie je vzdialenejšie od pravdy. Instagram je jedna obrovská reklama, nič viac nič menej.

Je to ilúzia, ktorá slúži na predaj produktov. V absolútnej väčšine nefunkčných produktov. Preto je veľa žien sklamaných. 

Preto som vytvoril špeciálny program pre ženy:

8 krokov, ako sa stať Amazonkou...

KROK 1: Naučiť sa pracovať so stravou, dodržiavať bielkoviny a kalórie

Ak chceš naozaj peknú postavu, musíš mať menej tuku a viac svalov. Pre ženy tých viac svalov platí obzvlášť, lebo len schudnúť neznamená mať dobrú postavu. Potrebuješ svaly, ktoré tú postavu tvarujú. Jedna z najdôležitejších vecí, je dodržiavať denný prísun bielkovín. Program ťa naučí, ako na to. A ako na to čo najjednoduchšie. 

KROK 2: Všetko zjednodušiť

Áno, v jednoduchosti je krása. Program Amazonka nič nekomplikuje, naučí ťa vytvoriť si jedálniček na základe jednoduchých princípov. Je postavený na tom, aby si si pripravovala jednoduché jedlá plné bielkovín. Naučím ťa, čo je pri jedle dôležité a čím si nemusíš zaťažovať hlavu. Je to super jednoduché. 

KROK 3: Skutočný silový tréning

Aby ti rástli svaly, potrebuješ správny silový tréning. Silový tréning nie je kruhový tréning ani tabata, ale postupné zvyšovanie záťaže a tvojej sily, za dodržania kľúčového princípu progresívneho preťaženia, ktorý sa naučíš. Program má cviky, ktoré sú rozdelené do 3 výkonostných kategórii, tak aby si zvládla úplne každý cvik, aj keď si nikdy necvičila ale zároveň, aby si mohla cvičiť a mala dostatočnú záťaž pre stimul rastu svalovej hmoty. 

KROK 4: Sústreď sa na to dôležité

V programe si na začiatku naplánujeme tvoje ideálne percento tuku. Veľa žien sa sústredí na tu nesprávnu časť chudnutia - na váhu. Váha je nepodstatná, podstatné je koľko máš svalov a tuku. Žena, ktorá schudne svaly, schudne aj na váhe ale lepšie vyzerať nebude. Tvoj cieľ musí byť dosiahnuť rozumné percento tuku, prípadne, ak už nechceš chudnúť, sústrediť sa na postupné priberanie svalovej hmoty.

KROK 5: Kardio!

Najlepšie doplnkové kardio je chôdza. Program ti vysvetlí, prečo je to dôležité a ako pomocou chôdze uľahčiť udržiavanie svojej postavy. Naučíš sa tiež, ako nezaťažiť svoje telo tak, aby si bola zbytočne hladná. Chôdza je mimoriadne dôležitá, najmä pre začiatočníkov, a v budovaní tvojej postavy ti veľmi pomôže. 

KROK 6: Plánovanie a kontrola

Naučíš sa, ako si kontrolovať progres. Tréningový denník v Google Sheets ti bude slúžiť na kontrolu tvojho silového progresu. Čo môžeme merať, to môžeme aj zlepšiť - to je naše, a tvoje, nové heslo. Ak máš makať, tak jedine pre to, aby si dosiahla na 100% výsledok. Správne plánovanie a kontrola sú kľúč k tvojmu úspechu. 

KROK 7: Správne nastavenie

V programe ti celý čas vysvetľujem, ako je dôležité sa správne mentálne nastaviť. Musíš vedieť, čo chceš a za koľko to dostaneš. A, hlavne, prečo to robíš - robíš to pre seba, pre svoj pocit, svoje zdravie a sebavedomie. Stačia 3 mesiace dôsledného dodržiavania celého programu a zmenu neuvidíš iba ty ale hlavne ľudia okolo teba. Keď sa to stane, už nikdy neprestaneš.

KROK 8: Životný štýl Amazonky

Fitness sa stane tvoj životný štýl. Tvoja rutina, ktorú už neopustíš. Žiadna epizódka na pár týždňov alebo mesiacov. Vďaka tomu budeš žiť lepší, zdravší a plnohodnotnejší život. Budeš AMAZONKA.

Je čas povedať STOP!

Som Michal Hafo. Trvalo mi roky, kým som konečne pochopil, aké je chudnutie jednoduché, najmä keď viem, čo presne robím. Pred 6 rokmi som schudol na 10% tuku a odvtedy si udržiavam toto percento neustále.

Každý deň jem jedlá, ktoré mi chutia, a takmer nikdy nie som hladný. A nie, nie je to žiadny zázrak, len správne nastavená diéta.

Po tom, čo som natočil cez 150 videí na YouTube o cvičení a chudnutí a zodpovedal niekoľko stoviek otázok v skupine, som sa rozhodol vytvoriť program, ktorý ťa prevedie chudnutím tak, ako to má byť: bezbolestne, bez straty svalovej hmoty a, hlavne, natrvalo.

Prečo som vytvoril program Amazonka?

Keď prišla Covid kríza a situácia, že sa neustále zatvárajú posilky, bol som nútený začať cvičiť doma. Vytvoril som Home Workout, vďaka ktorému si udržiavam, z môjho pohľadu, ešte lepšiu postavu, ako predtým v posilke. Môžem cvičiť kedy chcem a nič ma neobmedzuje.

Neustále mi chodili otázky od žien, či nemám niečo špeciálne pre ne. Napriek tomu, že môj Home Workout môže robiť ktokoľvek bez rozdielu na pohlavie, chýbalo mi niečo špecifický šité na mieru ženám.

Na internete sa objavilo množstvo tréningových plánov na doma a často aj zadarmo. Bohužiaľ, toto sú všetko kruhové tréningy a rôzne zábavné formy cvičenia, ktoré ale so silovým tréningom nemajú takmer nič spoločné.

Vytvoril som preto kompletný transformačný program, premenu tela pre ženy, ktoré sa chcú samé pred sebou cítiť dokonalé.

Táto špeciálna cena platí už len...

Hotovo! Ponuka už vypršala!

€49 €199

100% garancia vrátenia peňazí

Objednávka programu Amazonka

Na tvoju emailovú adresu ti dorazí objednávka aj program. Začať môžeš kedykoľvek. Program ti navždy zostáva.

Close