fbpx

Čo keby som ti povedal, že keď sa budeš držať mojich rád,
tvoj život, tvoje zdravie a tvoja postava SA zmenia navždy?

Dosiahni a udrž si optimálnu váhu pohodlne, bez diét a obmedzovania sa

"CHUDNUTIE JE TAK STRAŠNE JEDNODUCHÉ, ŽE KEBY BOLO V TOMTO PRIEMYSLE MENEJ ŠARLATÁNOV, TAK BY KAŽDÝ SCHUDOL INTUITÍVNE VEĽMI JEDNODUCHO."

Bohužiaľ, na internete je toľko protichodných tvrdení, že ľudia sú informačne paralyzovaní:

⚠️ pozor na spomalený metabolizmus!
⚠️ vynechaj múku!
⚠️ vynechaj mlieko!
⚠️ jedz LowCarb!
⚠️ jedz Paleo!
⚠️ nejedz po 18. hodine!
⚠️ vždy raňajkuj!
⚠️ jedz 6-krát denne!
⚠️ robi vysoko-intenzívne kardio!

VŠETKO SÚ TO MÝTY ALEBO NEZMYSLY

Nič z tohto nemá vplyv na to, či schudneš a či si váhu udržíš. Napriek tomu sa tieto mýty ďalej šíria medzi ľuďmi a naďalej kazia akékoľvek pokusy o chudnutie tým, ktorí sa snažia urobiť niečo s svojim zdravím a výzorom.

Ja presne viem, aké to je. Mal som cez 100 kilogramov a skoro 30% telesného tuku.

Viem, ako som sa cítil: vždy, keď si na to človek spomenie, má chuť to všetko schudnúť za 2 týždne. Je to kombinácia hnevu a frustrácie.

Keď potom začneš hľadať, ako to urobiť a začneš hľadať odpovede na tvoje otázky, tak Google ti moc nepomôže. Narazíš na kopec článkov o tom istom, nič konkrétne, všeobecné rady, ako: jedz zdravšie a sem tam sa hýb. Super to sme počuli už milión krát.


VIEŠ, ČO JE EŠTE HORŠIE?

Keď ti každý hovorí niečo iné. Jeden, že treba vynechať sacharidy, ďalší zas, že tuky, ďalší že treba byť vegán, ďalší že paleo. Je to úplne na zbláznenie. Takže mi je úplne jasné, že ti to možno príde neuveriteľné, že existuje spôsob, ktorý je jednoduchý, efektívny a vyrieši tvoju váhu raz na vždy.

Lebo to, o čo sa snaží každá diéta, nie je vyriešiť tvoj problém raz a na vždy. Ona ho chce vyriešiť dočasne alebo ťa donútiť veriť, že ho vyrieši, aj keď ho nevyrieši.

To, na čom zarábajú diéty, je neustále predávanie nejakého snu, ktorému uveríš. Čím dlhšie tomu snu budeš veriť, tým viac na tom ten človek, ktorý ti tento sen predáva, zarobí.

Preto sa predávajú jedálničky, lebo sa môžu predávať opakovane. Preto sa predávajú kuchárske knihy pre LowCarb a Paleo, lebo sa môžu predávať opakovane. Preto každý rok máme novú zázračnú diétu a stravovací smer, lebo sa môžu predávať opakovane.


JE ČAS POVEDAŤ STOP!

Ty máš v rukách svoju váhu, nie nejaká zázračná diéta.

Trvalo mi roky, kým som konečne pochopil, aké je chudnutie jednoduché, najmä keď viem, čo presne robím. Pred 6 rokmi som schudol na 10% tuku a odvtedy si udržiavam toto percento neustále.

Je to super jednoduché. Každý deň jem jedlá, ktoré mi chutia, a takmer nikdy nie som hladný. A nie, nie je to žiadny zázrak, len správne nastavená diéta.

Ak už teraz v nejakej diéte trpíš, môžem ti takmer na 100% garantovať, že po diéte sa váha vráti späť. Len z dôvodu, že nikto nebude trpieť večne.

Po tom, čo som natočil cez 150 videí na YouTube o cvičení a chudnutí a zodpovedal niekoľko stoviek otázok v skupine, som sa rozhodol vytvoriť program, ktorý ťa prevedie chudnutím tak, ako to má byť: bezbolestne, bez straty svalovej hmoty a, hlavne, natrvalo.


HLAVNÝ PRINCÍP JE JASNÝ...

Že na schudnutie potrebujeme vytvoriť kalorický deficit, to nie je žiadne tajomstvo. Posledných 50 rokov výskumu a štúdií to nespočetnekrát dokázali. Tak, ako to dokázali milióny ľudí po celom svete.

(Mimochodom, všetky diéty a stravovacie smery, či už je to LowCarb, Whole30, Carnivore a ďalšie stovky z nich, musia splniť túto základnú podmienku, aby boli funkčné)

Takže celý problém chudnutia sa dá zhrnúť do základného bodu: ako dosiahnuť deficit tak, aby to bolo pohodlné, udržateľné a hlavne zdravé?

Väčšina diét totiž končí takto:

❌ stratíš váhu ale aj svaly
❌ stane sa z teba zombie bez nálady
❌ na konci diéty sa vrátiš k starým návykom

AKO TO TEDA UROBIŤ, ABY TO BOLO POHODLNÉ, UDRŽATEĽNÉ A ZDRAVÉ?

Je to jednoduché. Dokonca tak jednoduché, že po 3 mesiacoch sa už nikdy neobzrieš späť. Lebo sa naučíš, ako fungovať s jedlom tak, aby pre teba zhodiť tuk a udržať si váhu nebol žiadny problém.

V programe NOVÉ TELO, čo je 90 dňový plán na chudnutie, ti ukážem, ako si nastavíš všetko od prvého dňa tak, aby tvoje chudnutie bolo správne, efektívne a čo najviac bezbolestné.

Schudneš tak jednoducho, až ti bude smiešne, ako moc ľahké to bolo a koľko času ľudia strácajú nezmyslami.

ČO VŠETKO SA NAUČÍŠ?

✅ čo je kľúčová vec pri chudnutí a priberaní
✅ aký vplyv má čas a počet jedál na našu váhu
✅ dôležité makronutrienty a ako ich počítať
✅ výpočet tvojej ideálnej váhy
✅ odhad percenta tuku
✅ výpočet ideálneho deficitu v diéte
✅ realistické očakávania a ako merať progres
✅ naplánovanie diéty
✅ zostavenie si jedálnička
✅ ako na zavodnenie
✅ ako jesť a byť čo najsýtejší
✅ obrátená pyramída jedla a ako sňou pracovať
✅ prehľad rôznych typov kardia
✅ ideálny typ kardia do diéty
✅ moje odporúčanie na kardio
✅ BONUS - Hafova kuchárka: moje obľúbené recepty v diéte
✅ BONUS - Príručka: doplnky, ktoré majú zmysel
✅ BONUS - Príručka: užitočné rutiny, ktoré mi pomáhajú udržiavať si váhu

TOTO MÔŽEŠ OD PROGRAMU NOVÉ TELO OČAKÁVAŤ:

Nastavíš si presný plán chudnutia na 90 dní: od dnes za 90 dní budeš niekde úplne inde, schudneš, pochopíš čo je princíp a naučíš sa, ako máš fungovať. To je to najdôležitejšie, lebo to ti zostane na celý život.

Dostaneš Hafo Kuchárku s odporúčanými najsýtejšími jedlami. Žiadna diéta nemusí byť utrpenie, ak vieš správne voliť jedlá. Moja kuchárka ti v tom pomôže, sú v nej moje top jedlá, ktoré jedávam najmä keď sa snažím schudnúť.

Naučím ťa, ako si vytvárať vlastný jedálniček. Neplať za jedálničky, zostav si vlastný, podľa svojich chutí, s pár základnými princípmi si urobíš akýkoľvek jedálniček chceš.

Kardio program. Moje kardio odporúčania ti pomôžu zvýšiť kalorický deficit, vďaka čomu schudneš rýchlejšie.

Dostaneš prístup do našej súkromnej skupiny. Ak si nebudeš vedieť rady, tak tam dostaneš odpoveď, buď odomňa alebo od iných členov.

    POĎ DO TOHO!
    TENTOKRÁT TO UROB SPRÁVNE A TAK, AKO TO MÁ BYŤ!

    Chceš zmeniť svoj život? Teraz máš na to príležitosť. Môžeš to odložiť a už sa k tomu nikdy nevrátiť, alebo urobiť niečo, čo ti zmení život, váhu a sebavedomie raz a na vždy. Oslobodí ťa od diét, nezmyslov, a dá ti reálne výsledky.

    Spolu dostaneš 9 dokumentov a 8 krátkych videí. Začať môžeš veľmi rýchlo. Program je bez omáčok, sú v ňom len kľúčové veci, ktoré potrebuješ na čo najrýchlejší výsledok.

       PREČO JE PROGRAM NOVÉ TELO VHODNÝ PRÁVE PRE TEBA?

       Ak chceš najrýchlejší, najpresnejší a merateľný výsledok, ktorý si dokážeš udržať a hlavne ak sa chceš naučiť, ako fungovať dlhodobo, ak sa chceš raz navždy zbaviť  trápenia s váhou a jedlom, tak toto je pre teba ten najlepší program.

       Začni ešte dnes!

         DOSIAHNI V PRIEBEHU PÁR MESIACOV VÝSLEDKY, O KTORÝCH LEN SNÍVAŠ. 

        €27 €99

        Program (inštrukcie, dokumenty, príručky a videá) ti dorazí na tvoj email a navždy ti zostane.

        100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

        Často kladené otázky a odpovede

        Musím aj cvičiť?
        Nemusíš cvičiť ale odporúčam ti aspoň veľmi ľahké kardio. Takto vytvoríš ideálny kalorický deficit, posilníš svoje zdravie a budeš môcť jesť viac jedla.


        Dostanem jedálniček?
        Nie. Jedálniček je nezmysel. Dostaneš moju kuchárku a niečo oveľa dôležitejšie, a tým je schopnosť vytvoriť a naplánovať si vhodné jedlo.


        Ako dlho bude diéta trvať?
        Nevolal by som to diéta. Ale presný časový plán ti program pomôže stanoviť na základe úvodných meraní a cieľov.


        Zvládne to aj začiatočník?
        Program je vytvorený tak, že som myslel aj na začiatočníkov. Nezáleží na skúsenostiach, ale na odhodlaní.

        PROGRAM NOVÉ TELO

        Chceš schudnúť?

        Pridaj sa k tisícom ľudí, ktorí objavili slobodu vďaka tomu, že pochopili, aký je princíp chudnutia a priberania.

        €27 €99

        Program (inštrukcie, dokumenty, príručky a videá) ti dorazí na tvoj email a navždy ti zostane.

        100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

        Copyright © 2020 Fitness Revolúcia, všetky práva vyhradené