VIDEOKURZ

Kalórie a makrá pod kontrolou

Chceš schudnúť alebo si udržiavať váhu? Alebo sa potrebuješ "vysekať"? V tomto video kurze ťa naučíme, ako presne dosiahnuť váhu, akú chceš.

P. S.: bez jeho absolvovania to takmer isto nedokážeš.

P. P. S.: alebo budeš zbytočne hladovať, trápiť sa a obmedzovať sa.

Kurz, ktorý sa stal hitom Fitness Revolúcie doslova za 24 hodín, môžeš z pohodlia domova absolvovať aj ty.

Kompletný kurz za €69

Videokurz ti navždy zostáva, pustiť si ho môžeš kedykoľvek

Som Michal Hafo z Fitness Revolúcie

Nemusíš sa obávať, že pri tomto video kurze 5x zaspíš a nikdy ho nedopozeráš.

Pripravoval som ho 5 mesiacov a z toho asi 3 mesiace som ho zosekával tak, aby tam bolo čo najviac informácií za čo najkratší čas.

Pretože kto dnes má čas sledovať zdĺhavé videá…

Po napísaní knihy Tajomstvo Stravovania (už cez 150.00 stiahnutí!), niekoľkých programov, natočení stoviek videí a odkoučovaní stoviek ľudí som sa naučil, že kľúč nie je to, koľko toho je, ale ako rýchlo a efektívne dokáže skúsený kouč niekoho naučiť presne to, čo nevyhnutne potrebuje k dosiahnutiu cieľa.

Jasné, nie je problém natočiť 20 hodinový kurz.

Problém je, aby to niekto dopozeral.

Ten môj je preto najľahšie stráviteľným a najlepšie zrozumiteľným základom pre:

- zvládnutiu diéty bez ohľadu na to, akú máš váhu

- bez ohľadu na to, aké problémy so stravou máš

- zvládnutiu makronutrientov

- naučeniu sa kľúčových návykov pre udržanie si váhy

Ak poznáš moje videá a spôsob mojej komunikácie tak vieš, že hovorím vždy k veci, iba pravdu na základe vedy a dnes už aj bohatých skúseností.

Pozri si môj video kurz o tom ako jesť, ako chudnúť, ako si udržiavať váhu a ako to urobiť tak jednoducho, že na konci budeš len krútiť hlavou, ako je možné, že niečo tak jednoduché, sa dnes všade vysvetľuje tak zložito.

Tento kurz ti zmení život.

Čo sa v kurze naučíš

Ako funguje chudnutie a priberanie

Modul 1

Ak chceš mať váhu a stravovanie pod kontrolou, potrebuješ pochopiť základy - ako vôbec funguje ukladanie a spaľovanie tuku. Naučím ťa to a zrejme budeš ešte týždeň chodiť s otvorenými ústami, že prečo to už dávno nevieš.

Kalórie a makrá pod kontrolou

Modul 2

Cesta k zdravej váhe a zdravému telu vedie cez prácu s kalóriami a makrami. Každý sa toho pritom bojí. Je to preto, lebo väčšina ľudí s nimi pracuje buď nesprávne alebo príliš komplikovane.

Zbav sa akejkoľvek nadváhy

Modul 3

Je jedno, čí máš nadváhu 3, 10, 20 či 50 kilogramov. Tieto princípy fungujú pre všetkých rovnako. Naučím ťa zbaviť sa akejkoľvek nadváhy tou najefektívnejšou a vedecky podloženou cestou.

Udrž si optimálnu váhu navždy

Modul 4

Keď už dosiahneš zdravú váhu, potrebuješ si ju vedieť udržať. V tomto zlyháva aj tá najviac prepracovaná diéta, pretože keď s ňou skončíš, netušíš čo ďalej,  vrátiš sa k starým návykom. Ja ťa to naučím.

Ak ťa dlohodobo trápi váha, tento kurz pre teba bude životnou zmenou.

Kompletný kurz za €69

Videokurz ti navždy zostáva, pustiť si ho môžeš kedykoľvek

Často kladené otázky

Ako kurz prebieha?

Po platbe dostaneš prístup ku kurzu, ten je vo forme videií. Začať sledovať môžeš kedykoľvek. Prístup do video kurzu ti navždy zostáva a môžeš ho sledovať koľkokrát chceš, žiadne obmedzenia.

Je možná platba prevodom/na dobierku/inak?

Nie, nie je. Platba prebieha cez najväčší platobný systém Stripe, ktorý patrí priamo PayPalu, takže o bezpečnosť platby sa nemusíš bať. Kurz je v elektronickom formáte online, takže na dobierku nie je čo poslať - dostaneš prístup na stránku, kde si kurz môžeš spustiť.

Dá sa kurz poslať poštou/kuriérom?

Nie, to nejde. Kurz je v elektronickom formáte a po platbe dostaneš prístup na stránku, kde nájdeš všetky videá a materiály.

Je pre mňa kurz vhodný, ak mám zdravotné obmedzenia?

Na 99% áno, pretože bez ohľadu na zdravotné obmezdenia, princípy popísane v kurze fungujú rovnako pre všetkých. Samozrejme, ak vieš, že máš zdravotné obmedzenia, určite svoj postup v kurze konzultuj s tvojim odborným lekárom.

Pomôže mi kurz, keď cvičím a budujem svalovú hmotu?

Samozrejme! Veď mať stravovanie a makrá pri cvičení pod kontrolou je absolútna nutnosť. Pritom absolútna väčšina ľudí čo cvičí na stravu kašle. Takže áno, budeš mať oproti nim mega výhodu.

© 2018 - 2024 Fitness Revolúcia

Objednávka video kurzu
“Ako schudnúť a udržať si váhu”

Po platbe ti dorazia všetky materiály priamo na tvoju emailovú adresu.

Kontaktné informácie

Platobné informácie

Vysekaná Kuchárka

Náš best-seller! 92 vysoko-bielkovinových, ultra-chutných a super-rýchlych receptov s vypracovaným jedálničkom na dva týždne dopredu. Prepni svoje stravovanie okamžite na autopilota.

Zhrnutie objednávky

Close